Zelta Mikrofons 2022. Pieteikuma anketa.Lūdzam atzīmēt kategorijas, kurās vēlaties iesniegt ierakstu. Atzīmējot kategoriju, zemāk parādīsies informācija, ko nepieciešams norādīt par šo ierakstu. Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties: gunita@gadabalva.lv vai 25611040.

Ja ierakstam nav izdevēja, tad ailītē jāraksta "pašizdots".

Norādīt izdošanas datumu katrai atbilstošajai kategorijai, kurā tiek sniegts ieraksts (Albums/Dziesma/Videoklips/Koncertieraksts)

1) Albuma vāka bilde un vizualizācijas (vāks izvērstā veidā); 2) Izpildītāja publicitātes fotogrāfija (vismaz viena); 3) Video materiāls, kas raksturo iesniegto ierakstu. Tas tiks izmantots gadījumā, ja ieraksts iekļūs nominantu pieciniekā. Skat. piemēru: https://www.youtube.com/watch?v=Tn9DyrX26NU Ja šāds video materiāls nav pieejams, tad reklāmas rullītī tiks izmantota albuma vāka bilde

Albuma fiziskās kopijas var iesniegt 1) ceturdienās (11.,18.,25. novembrī un 2.decembrī, no 12:00-17:00, LaMPA birojā Aisteres ielā 11, pirmajā stāvā, vai 2) sūtot ar Omniva Siguldas ELVI vidus iela pakomātu, adresējot Gunita Strazdiņa, nr. 25611040. Jāiesniedz 17 eksemplāri (no tiem 15 - žūrijas locekļiem, 2 - LaMPA arhīvam un ceremonijas producentiem). Albumu iesniegšana ir bezkontakta, tādēļ lūdzam albumus ievietot atsevišķā maisiņā/kastītē, iekšā pievienojot iesniedzēja kontaktinformāciju.


Pretendentiem uz Labāko albuma dizainu obligāti jāiesniedz papildus 5 (piecas) CD vai LP kopijas, kas tiks izsniegtas tikai šīs kategorijas žūrijai. Albuma fiziskās kopijas var iesniegt 1) trešdienās no 12:00-18:00, LaMPA birojā Aisteres ielā 11, pirmajā stāvā, vai 2) sūtot ar Omniva uz t/c Olimpia pakomātu, adresējot Gunitai, nr. 25611040 (pēdējā izsūtīšanas diena 1.decembris). Albumu iesniegšana ir bezkontakta, tādēļ lūdzam albumus ievietot atsevišķā maisiņā/kastītē, iekšā pievienojot iesniedzēja kontaktinformāciju.Albumu iesniegšana ir bezkontakta, tādēļ lūdzam visus albumus ievietot atsevišķā maisiņā/kastītē, iekšā pievienojot iesniedzēja kontaktinformāciju.


LABĀKAIS ALBUMS (VISI ŽANRI)


DEBIJA


DZIESMA


DZIESMA NR.2


VIDEOKLIPS


VIDEOKLIPS NR.2


VIDEOKLIPS NR.3


KONCERTIERAKSTS VIDEO


VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA


Mūzikas ierakstu gada balva Zelta Mikrofons ar šo apliecina, ka informācija un personas dati, ko Jūs esat iesniedzis saistībā ar pieteikšanos, tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību.
Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka mēs glabājam jūsu personas datus tik ilgi, cik ilgi tie ir mums nepieciešami atbilstoši to ieguves mērķim un kā to pieļauj vai nosaka normatīvo aktu prasības. 
Mēs varam izmantot iegūtos personas datus, lai sniegtu jums jūsu pieprasīto informāciju vai tālāku informāciju par projekta gaitu, apstrādātu jūsu iesniegto pieteikumu un noformētu nepieciešamos dokumentus, kā arī sniegtu jums efektīvu atbalstu nepieciešamības gadījumā.
Ievāktie dati netiks nodoti trešajām personām, izņemot, ja tas ir nepieciešams datu apstrādei šeit norādītajam mērķim, vai gadījumā, ja šādu pienākumu uzliek spēkā esošie normatīvie akti.
Jums ir tiesības jebkurā brīdī pieprasīt Jūsu datu aktualizāciju, informāciju par Jūsu personas datu izmantošanu, kā arī pieprasīt Jūsu datu dzēšanu.

Lūdzam norādīt kontaktpersonas tālruni, ar kuru turpmāk notiks saziņa par balvas Zelta Mikrofons norisi

Lūdzam norādīt kontaktpersonas e-pasta adresi, ar kuru turpmāk notiks saziņa par balvas Zelta Mikrofons norisi

Pēc pieteikuma iesniegšanas uz norādīto e-pastu tiks nosūtīts apstiprinājums par pieteikuma saņemšanu, kur būs norādītas pieteiktās kategorijas un pieteikuma laiks. Sūtītājs: support@formlets.com. Lūdzam pārbaudīt arī spama un reklāmas folderus.
Sekot līdzi aktuālajai situācijai ar iesniegtajiem pieteikumiem iespējams mūsu mājaslapā www.zeltamikrofons.lv sadaļā Iesniegumi 2022.
Albuma fiziskās kopijas var iesniegt ceturdienās no plkst. 10:00-17:00, LaMPA birojā Aisteres ielā 11, pirmajā stāvā.